Tarieven

Scorebord

Per leverancier: hoe vaak het goedkoopste open aanbod van hen was, de gemiddelde rang van hun beste product, en hoe hard die jaarkost bewoog.

LeveranciersMaanden op 1Gemiddelde rangProductenAandeel op 1VolatiliteitDeze maand
Ecofix Gas & Power141,2264%213121
Energie.be42,2218%199121
Elegant213,329%207123
Frank Energie16,215%201126
EnergyVision19,325%199128
ENGIE03,850%207136
Luminus04,180%190120
DATS 2406,800%141—
TotalEnergies07,640%198101
OCTA+ ENERGIE09,750%217158
Trevion010,010%201122
HOA Energy010,030%212120
Belvus011,320%259125
Power2You015,220%196120
Belvus Energie016,900%90—
Smappee Smiles017,110%216120
Mega018,070%219125
Ebem018,820%203132
Eneco Belgium022,040%17167
Dots Energy025,010%271132
Servolt Energie025,720%222120
evident energie031,610%204120
Bolt032,020%209126
Smart-E-Grid034,000%——
Prijspunten Energie035,010%241120
Fluvius als sociale leverancier037,000%20—

Ranglijst, evolutie, scorebord en nieuw & verdwenen gebruiken het gebundelde V-test-archief. De live catalogus toont alleen de laatste maand.

Simulatie

Had je 12 maanden geleden gewisseld

Een indicatie van wat een doorsnee gezin liet liggen. Geen leveranciersnamen.

377€

Scorebord · June Tarieven