Tarieven

Scorebord

Per leverancier: hoe vaak het goedkoopste open aanbod van hen was, de gemiddelde rang van hun beste product, en hoe hard die jaarkost bewoog.

LeveranciersMaanden op 1Gemiddelde rangProductenAandeel op 1VolatiliteitDeze maand
Energy Knights181,4182%6765
Ecofix Gas & Power22,029%7064
EnergyVision115,425%400
Elegant128,925%7766
Luminus04,680%6366
Energie.be05,920%7470
DATS 2406,300%38—
HOA Energy07,130%7663
Smappee Smiles07,910%7163
OCTA+ ENERGIE08,150%6440
Power2You09,020%6563
TotalEnergies010,550%7370
Trevion010,620%6467
Frank Energie012,610%7067
Ecopower013,510%3231
ENGIE013,580%6775
Wase Wind016,110%5235
Belvus018,020%9676
Mega018,570%7794
Aspiravi Energy018,910%7071
Wind voor "A"019,910%7071
Servolt Energie020,220%8663
Prijspunten Energie021,310%5963
Belvus Energie025,900%18—
Ebem028,420%6969
evident energie029,110%7269
Eneco Belgium029,740%449
Bolt038,230%66-149
Fluvius als sociale leverancier041,700%917—

Ranglijst, evolutie, scorebord en nieuw & verdwenen gebruiken het gebundelde V-test-archief. De live catalogus toont alleen de laatste maand.

Simulatie

Had je 12 maanden geleden gewisseld

Een indicatie van wat een doorsnee gezin liet liggen. Geen leveranciersnamen.

377€

Scorebord · June Tarieven